0 af 0 for ""

Fjordforbindelsen 2

Kontakt os

Transport og Infrastruktur

Find nærmeste afdeling

Besøgsadresse

Mød vores eksperter inden for Transport og Infrastruktur

Jes Hansen

Jes Hansen
Divisionsdirektør
jes.hansen@sweco.dk
+45 2276 7621

Jakob Schwartz

Jakob Schwartz
Teknisk direktør
jakob.schwartz@sweco.dk
+45 2723 6156

Jimmy Block

Jimmy Bloch Sørensen
Afdelingschef, Veje og Trafikplanlægning
jimmybloch.sorensen@sweco.dk
+45 2262 8948

Noreen Din

Noreen Din
Markedschef, Veje og Trafikplanlægning
noreen.din@sweco.dk
+45 5372 1237

Michael Jepsen

Michael Jepsen
Projektdirektør, Infrastruktur, Vand og Miljø
michael.jepsen@sweco.dk
+45 2723 6392

Lars Brønnum Fisker
Afdelingschef, Havne og geoteknik
larsbronnum.fisker@sweco.dk
+45 9137 7185

Tore Lucht

Tore Lucht
Afdelingschef, Havne og Geoteknik
tore.lucht@sweco.dk
+45 5372 1419

Oliver Ries

Oliver Ries
Teamleder, Kyst og Klima
oliver.ries@sweco.dk
+45 5136 2255

Lotte Meldgaard
Senior specialist, Klima, havne og kyster
lottemeldgaard.pedersen@sweco.dk
+45 2145 2547

Morten Leger

Morten Leger Larsen
Afdelingschef, Bane og Broer & Tunneler
mortenleger.larsen@sweco.dk
+45 2723 6608

Thomas Sørensen

Thomas Sørensen
Teamleder, Jernbaner
thomas.sorensen@sweco.dk
+45 5372 1198

Morten Steffensen

Morten Steffensen
Teamleder Broer og Tuneller, Øst
morten.steffensen@sweco.dk
+45 5372 1267

William Rosengaard

William Rosengaard
Teamleder Broer og Tunneller, Øst
william.rosengaard@sweco.dk
+45 9137 7360

Placeholder big

Søren Grubbe Nielsen
Afdelingschef Broer og Tunneller, Vest
sorengrubbe.nielsen@sweco.dk
+45 2723 3515

Alexander Bennedsen

Alexander Skjøt Bennedsen
BIM manager
alexanderskjot.bennedsen@sweco.
+45 4348 6040

Vil du vide mere om Transport og Infrastruktur?

Send os dit spørgsmål og vi kontakter dig.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.