0 af 0 for ""

Sweco Architects i Silkeborg

Besøg os på

Papirfabrikken 24
8600 Silkeborg
Tlf.: 70 24 10 00

Anders Kærsgaard
Afdelingschef / Arkitekt
anders.kaersgaard@sweco.dk
+45 2338 7154

Lisbeth Kjærsfeldt
Sekretær
lisbeth.kjaersfeldt@sweco.dk
+45 5372 1179

Henriette Falk Olesen
Kompetenceleder for Bæredygtighed / DGNB-auditor / Arkitekt
henriettefalk.olesen@sweco.dk
+45 53 72 12 18

Mogens Amstrup
Markedschef
mogens.amstrup@sweco.dk
+45 2328 3523

Carina Rosenbech Thybo
Kreativ leder Vest / Landskabsarkitekt
carina.rosenbech@sweco.dk
+45 2892 9645

Jens Holten
Teamleder / Bygningskonstruktør
jens.holten@sweco.dk
+45 2469 1681

Janne Søndergaard Rasmussen
Teamleder for Byplan, Vest / Arkitekt
jannesondergaard.rasmussen@sweco.dk
+45 53 72 15 09

Morten Pilgaard
Teamleder / Bygningskonstruktør
morten.pilgaard@sweco.dk
+45 7024 1044

Malene Nørgaard Corydon
Kreativ leder for Boliger Vest / Arkitekt
malenenoergaard.corydon@sweco.dk
+45 2469 1695

Peter-kristiansen_kontakt

Peter Kristiansen
Kreativ leder for Undervisning og fritid Vest / Arkitekt
peter.kristiansen@sweco.dk
+45 2620 9821

Medarbejdere

placeholder small

Abed Al-Latef Halloum

Bygningskonstruktør
placeholder small

Agnete Fuglsang

Projektleder / Landskabsarkitekt
placeholder small

Alexandre Moneron

Bygningskonstruktør
Andreas_fredriksen_kontakt_2

Andreas Frederiksen

Bygningskonstruktør
Anders Bomholt

Anders Bomholt

Bygningskonstruktør
placeholder small

Anette Ladefoged

Senior projektleder / Byplanarkitekt
Benjamin Mark

Benjamin Mark

Arkitekt
Benjamin Niclasen

Benjamin Niclasen

Byggeleder / Bygningskonstruktør
Carsten Madsen

Carsten Madsen

Projekt supportchef
Charlotte Hallstrøm

Charlotte Hallstrøm

Receptionist
christian_straarup_kontakt_lille

Christian Schak Straarup

Projektleder
David Franck Chantreau

David Franck Chantreau

IKT-specialist / Bygningskonstruktør
Eik Ikkala Lerager

Eik Lerager

Bygningskonstruktør
Emil Bach Frandsen

Emil Bach Frandsen

Bygningskonstruktør
Erik Mortensen

Erik Mortensen

Projektleder / Bygningskonstruktør
Flemming Ringgaard

Flemming Ringgaard

Byggeleder / Bygningskonstruktør
Frederik Honore Bæk

Frederik Bæk

Kompetenceleder IKT/BIM / Bygningskonstruktør
placeholder small

Jacob Mikkelsen

Arkitekt
Jakob Gjødvad Olesen

Jakob Gjødvad Olesen

Projektleder / Bygningskonstruktør

Jannik Ahlgrimm

Kompetenceleder / Visualisering

Jens Dahl Dybbro

Projektleder / Landskabsarkitekt

Jette Hvid

PQ-assistent

Johannes Schmidt

Finance Manager
placeholder small

Julian Barslund Pedersen

Bygningskonstruktør
Kasper Østergaard Iversen

Kasper Østergaard Iversen

Bygningskonstruktør
placeholder small

Katrine Juhl

Bygningskonstruktør
Kathrine Munck

Katrine Munck

Landskabsarkitekt
placeholder small

Kenneth Gunderson Maarslet

Bygningskonstruktør
placeholder small

Kirsten Hofmann Thomsen

Arkitekt
Kristian Pedersen

Kristian Pedersen

Visualisering / Arkitekt
placeholder small

Lan Anh Nguyen Jensen

Bygningskontruktør
Lars Kvorning Møller

Lars Kvorning Møller

Tilbuds- og kontraktchef
Lene Kristensen

Lene Kristensen

Byggeleder
Lene Nielsen

Lene Nielsen

Arkitekt
Lene Bang Sack Nielsen

Lene Sack-Nielsen

Projektleder / Byplanarkitekt
placeholder small

Louise Gertsen

Projektleder
placeholder small

Mads Agger

Projektleder / Bygningkonstruktør
Marie Urvang

Maria Urvang

Byplanarkitekt
Mette Geertsen

Mette Geertsen

Kreativ leder for Byplan, Vest / Arkitekt
Michael Nielsen

Michael Nielsen

Projektleder / Bygningskonstruktør
Mike Kjær

Mike Kjær

Projektleder / Bygningskonstruktør
placeholder small

Nanna Damgaard

Piccoline
Nicole Knudsen

Nicole Knudsen

Arkitekt
placeholder small

Nikita Gyawali

Landskabsarkitekt
Nikolaj Effert Jonassen

Nikolaj Effert Jonassen

Projektleder / Arkitekt
Nikoline Werngreen

Nikoline Werngreen

Projekteringsleder / Arkitekt
Patrick Ronge Vinther

Patrick Ronge Vinther

Projektleder / Arkitekt
Per Froberg

Per Froberg

Projekteringsleder / Bygningkonstruktør
Pernille Gajhede

Pernille Gajhede

Arkitekt
placeholder small

Rasmus Steengaard

Bygningskonstruktør
Rikke Romm Jensen

Rikke Romm

Landskabsarkitekt
placeholder small

Rikke Thordahl Møller

Trykkeri- og servicemedarbejder
Robert Østerby

Robert Østerby

Bygningskonstruktør
Ronald Hvam

Ronald Hvam

Projektleder / Bygningskonstruktør
placeholder small

Sara Gammelgaard

Arkitekt
Søren Thornvig

Søren Thornvig

Projekteringsleder / Bygningkonstruktør
Thomas Byskov Grove

Thomas Grove

Projektleder / Bygningskonstruktør

Tina Lind

Kreativ leder for Læring og Fritid / Arkitekt
Tim Nørlund Jensen

Tim Nørlund Jensen

Projektleder / Arkitekt
placeholder small

Toke Grud

Bygningskonstruktør
placeholder small

Uffe Ranch

Byggeleder
Copy link
Powered by Social Snap