0 af 0 for ""

Sweco Architects i Silkeborg

Besøg os på

Papirfabrikken 24
8600 Silkeborg
Tlf.: 70 24 10 00

Afdelingsledelse

Rikke Vangsaae

Rikke Vangsaae
Direktør / Sweco Architects Vest
rikke.vangsaae@sweco.dk
+45 60 21 15 86

Katrine Kristensen

Katrine Kristensen
Afdelingschef /Arkitekt
katrine.kristensen@sweco.dk
+45 24 69 16 92

Anders Kærsgaard

Anders Kærsgaard
Kreativ direktør / Arkitekt
anders.kaersgaard@sweco.dk
+45 2338 7154

Lisbeth Kjærsfeldt

Lisbeth Kjærsfeldt
Sekretær
lisbeth.kjaersfeldt@sweco.dk
+45 5372 1179

Team

Morten Pilgaard

Morten Pilgaard
Teamleder / Bygningskonstruktør
morten.pilgaard@sweco.dk
+45 70 24 10 44

Malene Nørgaard Corydon

Malene Nørgaard Corydon
Kreativ leder / Boliger Vest / Arkitekt
malenenoergaard.corydon@sweco.dk
+45 24 69 16 95

Carina Rosenbech Thybo

Carina Rosenbech Thybo
Kreativ leder / Landskab og Byplan Vest
carina.rosenbech@sweco.dk
+45 2892 9645

Marked

Placeholder big

Michael Nielsen
Markedschef
michael.nielsen@sweco.dk
+45 70 24 10 38

Medarbejdere

Agnete Fuglsang

Agnete Fuglsang

Projektleder / Landskabsarkitekt
Anders Bomholt

Anders Bomholt

Bygningskonstruktør
Benjamin Mark

Benjamin Mark

Arkitekt
Carsten Madsen

Carsten Madsen

Projekt supportchef
Charlotte Hallstrøm

Charlotte Hallstrøm

Receptionist
Christian Straarup

Christian Schak Straarup

Projektleder
David Franck Chantreau

David Franck Chantreau

IKT-specialist / Bygningskonstruktør
Eik Ikkala Lerager

Eik Lerager

Bygningskonstruktør
Emil Bach Frandsen

Emil Bach Frandsen

Bygningskonstruktør
Erik Mortensen

Erik Mortensen

Projektleder / Bygningskonstruktør
Flemming Ringgaard

Flemming Ringgaard

Byggeleder / Bygningskonstruktør
Frederik Honore Bæk

Frederik Bæk

Kompetenceleder IKT/BIM / Bygningskonstruktør
placeholder small

Frederik Nedergaard

Arkitekt
Jakob Gjødvad Olesen

Jakob Gjødvad Olesen

Projektleder / Bygningskonstruktør
Jacob Mikkelsen

Jacob Mikkelsen

Arkitekt
Jannik Ahlgrimm

Jannik Ahlgrimm

3D Visualizer
Jens Holten

Jens Holten

Teamleder / Bygningskonstruktør
Jette Hvid

Jette Hvid

PQ-assistent
Katrine Juhl

Katrine Juhl

Bygningskonstruktør
Kathrine Munck

Katrine Munck

Landskabsarkitekt
Kristian Pedersen

Kristian Pedersen

3D Visualizer / Arkitekt
placeholder small

Lan Anh Nguyen Jensen

Bygningskontruktør
Lars Kvorning Møller

Lars Kvorning Møller

Tilbuds- og kontraktchef
Lene Kristensen

Lene Kristensen

Byggeleder
Lene Nielsen

Lene Nielsen

Arkitekt
Lene Bang Sack Nielsen

Lene Sack-Nielsen

Projektleder / Byplanarkitekt
placeholder small

Mads Agger

Bygningskonstruktør
Mette Geertsen

Mette Geertsen

Kreativ leder / Byplan Vest / Arkitekt
Nicole Knudsen

Nicole Knudsen

Arkitekt
nikita_gyawali

Nikita Gyawali

Landskabsarkitekt
Nikolaj Effert Jonassen

Nikolaj Effert Jonassen

Projektleder / Arkitekt
Nikoline Werngreen

Nikoline Werngreen

Projekteringsleder / Arkitekt
Noah Valdemar Clausen Justesen

Noah Valdemar Clausen Justesen

Arkitekt
Patrick Ronge Vinther

Patrick Ronge Vinther

Projektleder / Arkitekt
Per Froberg

Per Froberg

Projekteringsleder / Bygningkonstruktør
placeholder small

Rasmus Steengaard

Bygningskonstruktør
Rikke Romm Jensen

Rikke Romm

Landskabsarkitekt
placeholder small

Rikke Thordahl Møller

Trykkeri- og servicemedarbejder
Ronald Hvam

Ronald Hvam

Projektleder / Bygningskonstruktør
placeholder small

Thea Tommerup

Byplanlægger
Thomas Byskov Grove

Thomas Grove

Projektleder / Bygningskonstruktør
Tim Nørlund Jensen

Tim Nørlund Jensen

Projektleder / Arkitekt
placeholder small

Toke Grud

Bygningskonstruktør
Torben Sørensen

Torben Sørensen

Byggeleder
Uffe Ranch

Uffe Ranch

Byggeleder