0 af 0 for ""

Nordfløjen 2

Kontakt os

Byggeri

Find nærmeste afdeling

Besøgsadresse

Mød vores eksperter inden for Byggeri og Byrum

Lars Bork

Lars Bork
Direktør / Byggeri
larsbork.hansen@sweco.dk
+45 2270 9047

Thomas Hejnfelt

Thomas Hejnfelt
Afdelingsdirektør / Byggeri Øst / Sjælland og Fyn
thomas.hejnfelt@sweco.dk
+45 22 70 01 15

Christian Corydon

Christian Corydon
Afdelingsdirektør / Byggeri Vest
christian.corydon@sweco.dk
+45 5372 1396

Henrik Leksø

Henrik Leksø
Afdelingsdirektør / Facilities Management
henrik.lekso@sweco.dk
+45 28 89 43 20

Placeholder big

Stig Lohmann-Devantier
Afdelingsdirektør / Bygherrerådgivning / Byggeledelse & Arbejdsmiljø
+45 28 89 43 20
stig.lohmann@sweco.dk

Camilla Dyring

Camilla Dyring
Markedschef / Bæredygtighed og Energi
camilla.dyring@sweco.dk
+45 91 37 70 39

Steffen Haagensen

Steffen Haagensen
Brandrådgivning Øst
steffenalstrup.haagensen@sweco.dk
+45 5372 1279

Placeholder big

Michael Jacobsen
Brandrådgivning Vest
michael.jacobsen@sweco.dk
+45 5372 1092

Anders Hejnfelt

Anders Hejnfelt
Digitaliseringschef
anders.hejnfelt@sweco.dk
+45 5372 1129

Tanja Henriques

Tanja Henriques Schou
Commissioning
tanjahenriques.schou@sweco.dk 
+45 2723 6371

Vil du vide mere om Byggeri og Byrum?

Send os dit spørgsmål og vi kontakter dig.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
Copy link
Powered by Social Snap